Polityka prywatności i metryczka

 

Odpowiedzialność za zawartość

Zawartość mojej strony została stworzona z najwyższą starannością. Jestem odpowiedzialny za własne treści na tych stronach.

Moja strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mam żadnego wpływu. Nawet po dokładnym sprawdzeniu treści nie ponoszę odpowiedzialności za treści linków zewnętrznych. Za treść stron, do których odsyłają linki, odpowiada zawsze dany oferent lub operator strony.

Copyright

Wszelkie prawa są zastrzeżone przez Panią Annę Rivière. Powielanie, przetwarzanie lub dalsze rozpowszechnianie jakichkolwiek materiałów w całości lub we fragmentach wymaga mojej pisemnej zgody.

Polityka prywatności

Korzystanie z mojej strony internetowej jest możliwe bez podawania danych osobowych. Zwracam uwagę, że transmisja danych w Internecie, na przykład podczas komunikacji za pomocą poczty elektronicznej, może mieć luki w zabezpieczeniach. Kontakt ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej jest dobrowolny. Państwa dane nie będą przekazywane osobom trzecim bez Państwa wyraźnej zgody. Niniejszym wyraźnie wyklucza się wykorzystywanie danych kontaktowych opublikowanych w polityce cookies przez osoby trzecie do przesyłania reklam, materiałów informacyjnych, spamu itp